DJ na wesele - oprawaimprezmajewski.pl

Oprawa Imprez Majewski

Sprawdź nasz dorobek, historię, a przede wszystkim - dowiedz się, kto poprowadzi Twoją imprezę!
5-osobowy zgrany zespół
7+ lat na rynku
400+ obsłużonych imprez

Kto tworzy nasz zespół?

Poznaj ekipę Oprawa Imprez Majewski
ŁUKASZ
DJ - KONFERANSJER / WODZIREJ
Wasze przyjęcie poprowadzi z klasą i dobrym smakiem. Unikatowy klimat Waszego wydarzenia zbuduje na swobodnej pracy z mikrofonem oraz oryginalnych zabawach integracyjnych. Muzyczne evergreeny, które zaprezentuje Wam zza konsolety, zjednoczą starszych, jak i młodszych weselników!
KACPER
DJ - WODZIREJ
Jego umiejętnie zmiksowane utwory każdej dekad porwą do tańca najbardziej wybrednych Gości. Najlepiej czuje się na parkiecie, razem z Wami gdzie z wielką przyjemnością zaprezentuje swoje choreografię do największych muzycznych hitów. W naszej ekipie nazywany „Maserakiem” weselnych animacji tanecznych!
DOMINIKA
KONFERANSJERKA DE/EN
Absolwentka filologii germańskiej Uniwersytetu Szczecińskiego. Aktualnie kształci się na anglojęzycznym kierunku public management. Od wielu lat hobbistycznie zgłębia kulturę wielu nacji, co pozwala zrozumieć jej potrzeby oraz tradycje Gości wielu zagranicznych państw. Jak sama mówi - “Bariera językowa to dla nas żadna bariera”.
ADRIANNA
ANIMATORKA DLA DZIECI
Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku pedagogika, wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Aktualnie kształci się na kierunku pedagogika, poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna. Ukończyła kursy w zakresie animacji czasu wolnego, opiekuna wycieczek, pierwszej pomocy. W jej repertuarze zabaw dla najmłodszych nie zabraknie malowania twarzy, wiązania baloników modelinowych czy animacji tanecznych.
ANDRZEJ
TECHNIK
„Złota rączka” naszego zespołu. Osoba odpowiedzialna za to, aby w tak ważnym dla Was dniu wszystko “świeciło” i “grało” jak należy. W trakcie imprezy możecie spotkać go za starami maszyny do ciężkiego dymu lub wyrzutni konfetti.

Jak to wszystko się zaczęło?

Nasza historia w pigułce
2013

Rozpoczynamy przygodę z prowadzeniem imprez. W tym momencie w osobie Łukasza, który pełni jednocześnie rolę DJa, konferansjera i wodzireja.

2014

Nawiązujemy stałą, 2-letnią współpracę z lokalnymi klubami nocnymi (Alibi Gorzów, Żywiec PuB, Tequila Międzyrzecz).

2016

Czas na oficjalny start! Tworzymy firmę Oprawa Imprez Majewski, która od teraz zajmuje się obsługą wesel oraz eventów firmowych.

2017

Poszerzamy ofertę, którą wzbogacają: ciężki dym czy dekoracja sali światłem.

2018

Jest nas coraz więcej! Wzmacniamy szeregi, a naszą drużynę zasila drugi DJ.

2020

Nowości! Do ekipy dołączają Dominika i Adrianna, a tym samym nasza oferta powiększa się o usługi konferansjera międzynarodowego i animacje dla dzieci.

Chcesz, aby tak zgrana ekipa zagrała także u Ciebie?

W takim razie nie czekaj i już teraz skontaktuj się z nami.